Kolekcja Mikrokolory

MIKROKOLORY to Kolekcja, która stawia na moc kolorów. Każdy z nas ma swoje ulubione i wie, w których się czuje swobodnie, które mu dodają pewności siebie, uśmiechu, poprawiają samopoczucie, a które do nas nie pasują.

MIKROKOLORY zaskoczą Cię swoimi połączeniami, strukturą, intensywnością a nawet ilością drobinek różnych kwiatów, płatków, pąków, muszel, traw, porostów i innych zatrzymanych w niewielkiej biżuterii.

Wielobarwne egzemplarze mogą liczyć do kilkunastu fragmentów kwiatków, liści, pąków w kilku centymetrowej oprawce!

Dzięki temu możesz mieć pewność, że nikt na świecie nie będzie miał takich samych kolczyków, bransoletki czy naszyjnika.

Dobierz do swojej codzienności takie MIKROLORY, które kochasz lub spraw bliskiej Kobiecie niezwykły prezent, który wniesie więcej uśmiechu i radości w jej życie!

KOLOR NIEBIESKI – jako barwa zimna uspakaja, przywołuje na myśl błękit nieba i taflę morza lub oceanu, koi nerwy. Spowalnia oddech, działa relaksująco, idealnie więc sprawdzi się również jako prezent dla Kobiety, która ma stresującą pracę.

Niebieski jest symbolem m.in. spokoju, inteligencji, wierności i zaufania.

KOLOR CZERWONY – jako barwa ciepła dodaje energii, pobudza do działania, podnosi ciśnienie krwi. Kobiety w czerwieni są postrzegane jako stanowcze, władcze ale i zmysłowe.

Czerwony, w każdym odcieniu będzie na siebie zwracał uwagę bardziej niż inne kolory, dlatego biżuterię z tą barwą polubi zwłaszcza Kobieta, która chce wyróżniać się z tłumu.

KOLOR ŻÓŁTY – to obok czerwieni podstawowa barwa ciepła. Kojarzy się ze słońcem, jasnością, ciepłem, latem, dobrym samopoczuciem i zabawą.  Już niewielki dodatek z żółtym akcentem przykuwa wzrok.

Żółty dobrze współgra z ciemnymi kolorami i ożywia jednobarwny strój, ale w nadmiarze potrafi irytować i wzbudzać dyskomfort, więc lepiej go używać w postaci dodatków takich jak biżuteria.

KOLOR ZIELONY – to  kolor pochodny o dużym znaczeniu.

Jest naczelną barwą natury! Uspakaja, przywraca równowagę, obniża poziom stresu. Wspaniale działa zwłaszcza na osoby, które na co dzień nie mają bezpośredniego kontaktu z przyrodą.

Zielony jest również symbolem zgody i pieniędzy. Przywołuje błogi uśmiech na twarzy, wycisza, dlatego biżuteria z zielonymi akcentami ucieszy zwłaszcza Kobiety spragnione ciszy i spokoju.

KOLOR RÓŻOWY – to barwa, którą kojarzymy z dziewczęcym wdziękiem. Kobiety, które lubią kolor różowy są z natury delikatne, lubią subtelne dodatki, są życzliwe. W zależności od odcienia i intensywności różowego, może on denerwować lub uspokajać.

Stosowany przesadnie nadaje Kobiecie cech infantylnych.

KOLOR FIOLETOWY –  jako połączenie czerwieni i niebieskiego może pobudzać, dodawać energii, ale również uspokajać w zależności od odcienia i swojej intensywności.

Kojarzy się zarówno z prestiżem jak i ekstrawagancją, dlatego lepiej go stosować w niewielkim stopniu.

KOLOR POMARAŃCZOWY – podobnie jak żółty to barwa radości i lata, choć nie kłuje tak w oczy. Jest na wskroś optymistyczny i ciepły. Dobrze współgra z kontrastującymi kolorami i dodaje stroju energii i egzotyki.

Pomarańczowe dodatki poprawiają nastrój i zwracają na siebie uwagę, dlatego są polecane Kobietom, które pozytywnie chcą się wyróżnić z tłumu.

KOLOR BIAŁY –  jako najjaśniejsza z barw kojarzy nam się z niewinnością, spokojem i czystością.

Rozjaśnia i dodaje blasku, dlatego dobrze go łączyć z ciemniejszymi barwami lub nosić solo jako znak luksusu i elegancji.

KOLOR CZARNY – to barwa klasy, władzy ale i żałoby. Z jaśniejszymi dodatkami nie będzie przytłaczała.

Czarny wybierają częściej buntownicy i indywidualiści. Dodaje elegancji i pewności siebie pod warunkiem, że go lubimy samego w sobie. Inaczej będzie nam w nim nieswojo.

Każdy  z nas się lepiej w innym zestawie kolorów w zależności od nastroju, okazji, pory dnia czy roku.

Wybieraj te dodatki, które do Ciebie przemawiają!

 Jeśli lubisz nietypowe zestawienie kolorów i chciałabyś indywidualnie wykonaną biżuterię, napisz na adres –  witaj@mikropiekno.pl

Koszyk
Przewijanie do góry